Hemoroidy – Kompendium Wiedzy

O metodach depilacji słów kilka

Efekt gładkiej skóry spowoduje, iż nasza skóra nie tylko będzie wyglądać zjawiskowo, jak również spowoduje, iż pozbędziemy się innych dolegliwości, takich jak problem wrastających włosków, bądź problem zapalenia mieszków włosowych. Na rynku kosmetologicznym jest wiele metod służących do depilacji ciała. Połowa z tych metod służy do depilacji ciała w zaciszu domowym. Aczkolwiek śmiało można stwierdzić, iż depilacja w domu nie przynosi takich efektów, jak byśmy tego oczekiwali. Zazwyczaj czynność taką musimy powtarzać co drugi dzień. W związku z czym nie zaoszczędzamy, ani czasu, ani pieniędzy.

Metody depilacji dostępne w gabinetach kosmetycznych

Jeżeli zdecydowalibyśmy się na wybór depilacji ciała w gabinecie kosmetycznym, to na prawdę mamy w czym wybierać. Począwszy od depilacji laserem, woskiem, a skończywszy na depilacji nićmi. Jednak musimy mieć świadomość, iż dwie ostatnie metody, które zostały wymienione – nie są metodami usuwającymi włoski na stałe. Jeżeli chcielibyśmy usunąć włosy na stałe z danej okolicy naszego ciała, to z pewnością odpowiednią metodą będzie depilacja laserowa, przy użyciu lasera Vectus. A dlaczego akurat przy użyciu tego danego lasera? Bowiem odpowiedź jest bardzo prosta. Już po trzech wykonanych seriach zabiegu pozbywamy się nadmiernego owłosienia na stałe. Jest to metoda nie tylko bardzo skuteczna, jak również bezbolesna i bezpieczna. Bowiem urządzenie, którym wykonywany jest zabieg jest zaopatrzone w specjalną głowicę, która ma na celu chłodzenia skóry. W związku z czym na skórze – w przeciwieństwie do innych laserów – pojawia się jedynie delikatne zaczerwienienie tuż po samym zabiegu. Wobec czego możemy niemal od razu wrócić do wykonywania swoich codziennych obowiązków. Aczkolwiek musimy pamiętać o tym, aby zrezygnować na jakiś czas z korzystania z sauny, bądź solarium, ponieważ może to zaszkodzić naszej skórze. Trzeba również pamiętać o tym, iż wskazane jest stosowanie kremów z filtrem, bynajmniej na okres miesiąca po zabiegu. Wybór tej metody to koszt około 400-500 złotych. Cena ta jest uzależniona od czynników wewnętrznych danego gabinetu kosmetycznego.

Z kolei jeżeli chodzi o wspomnianej na początku depilacji woskiem, to w przeciwieństwie do depilacji laserowej, nie przyniesie ona efektów na stałe. Musimy mieć świadomość, iż zabieg taki będziemy musieli wykonać ponownie w przeciągu trzech następnych tygodni. Jest to oczywiście czas względny, ponieważ u każdej osoby, włos taki rośnie w zmiennej częstotliwości. U jednych osób wzrost włosa będzie postępował szybciej, a u innych osób wolniej. Cena takiego zabiegu to koszt około 150-200 złotych – więcej o tym tutaj: http://kartuzy.info/wiadomosc,30669,Depilacja-laserowa-Vectus-w-Gdansku-Przelom-w-zakresie-depilacji-laserowej.html.

Natomiast depilacja przy użyciu nici kosmetycznych służy przede wszystkim do depilacji włosa z okolic bikini oraz twarzy. W szczególności jeżeli chcemy wyregulować sobie te części ciała. Zabieg ten jest zalecany dla osób w każdy wieku, aczkolwiek nie jest zalecany osobom cierpiących na trądzik, gdyż mogłoby to jeszcze bardziej pogłębić zmiany skórne. Cena tego zabiegu to koszt z rzędu 200-250 złotych.


źródło: https://trojmiasto.tv/Depilacja-Laserowa-Gdansk-VECTUS-Clinica-Cosmetologica-dr-Igor-Michajlowski-13044.html

O metodach depilacji słów kilka
5 (100%) 4 głosy

2 odpowiedzi do artykułu “O metodach depilacji słów kilka

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

+ 15 = 25