Hemoroidy – Kompendium Wiedzy

Nowoczesne zabiegi na ciało

Właściwa pielęgnacja ciała pomaga utrzymać sylwetkę w dobrej formie oraz zachować młody wygląd skóry. Współczesna medycyna estetyczna oferuje wiele zabiegów, które zwalczą cellulit, ujędrnią skórę, usuną rozstępy czy niepożądane owłosienie.

Jednak istotne jest, aby dbać o swoje ciało kompleksowo. Zadbać o zdrową dietę, odpowiednie nawodnienie i aktywność fizyczną, wtedy zabiegi kosmetyczne na ciało będą idealnym dopełnieniem i przyniosą spektakularne efekty.

Zabiegi na ciało

Zabiegi wyszczuplające są idealne dla osób, które mimo aktywności fizycznej i zdrowej diety, nie potrafią pozbyć się uciążliwej tkanki tłuszczowej np. z okolic brzucha. Zabiegi ujędrniające pomogą uporać się z wiotką skórą, która często pojawia po ciąży lub odchudzaniu. Natomiast zabiegi redukujące cellulit, a także usuwające owłosienie to rozwiązanie dla każdej kobiety, która marzy o gładkiej, jędrnej i napiętej skórze. Są jeszcze one – rozstępy i choć walka z nimi nie jest łatwa, nie jest też niemożliwa, a współczesna medycyna ma w zanadrzu kilka innowacyjnych zabiegów.

Masaż ICOONE

Popularne zabiegi na ciało ICOONE to technologia, która wykorzystuje zmechanizowanie głowice masujące z rolkami, które posiadają liczne mikrootwory, dzięki temu możliwa jest redukcja tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz usunięcie wiotkiej skóry i rozstępów. Zabieg, jako że polega na masażu, jest bardzo przyjemny i relaksujący.

Ultraformer III – HIFU

Wykorzystuje on technologię ultradźwięków HIFU. Zabieg polega na przykładaniu do skóry pacjenta głowicy emitującej fale ultradźwiękowe, które wnikają w głąb tkanki. Ultraformer III – HIFU to idealny sposób na pozbycie się wiotkiej skóry, redukcję tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i napięcie skóry.

Venus Legacy

Jest to zabieg łączący technologię wielobiegunowych fal radiowych oraz metodę pulsacyjnego pola magnetycznego. Zabieg Venus Legacy jest bezinwazyjny oraz bezbolesny. Jest doskonałym rozwiązaniem na pozbycie się cellulitu, zbędnej tkanki tłuszczowej oraz wiotkiej skóry.

Pollogen Legend – Surgen i Maximus

To urządzenie, które działa aż na czterech poziomach tkanki: naskórku, skórze właściwej, tkance tłuszczowej oraz mięśniowej. Jest to masaż wykonywany specjalną głowicą, która podgrzewa tkankę, upłynniając tłuszcz oraz stymuluje mięśnie. Efektem jest wysmuklenie sylwetki, ujędrnienie, pozbycie się cellulitu.

Endermologia Cellu M6 Integral

To doskonałe urządzenie w walce z cellulitem i nadmierną ilością tkanki tłuszczowej. Zabieg wykorzystuje technikę Lipomassage i polega na intensywnym masażu przy użyciu głowicy z dwiema rolkami. Jest to całkowicie bezpieczny, bezinwazyjny sposób na modelowanie sylwetki, ujędrnienie skóry i pozbycie się cellulitu.

Karboksyterapia

Polega na wprowadzeniu płynnego dwutlenku węgla pod skórę. Jest to idealny zabieg na redukcję cellulitu, tkanki tłuszczowej, ujędrnienie i napięcie skóry.

Dermapen / Mezopen

Wykorzystuje technologię pulsujących igieł, efektem jest ujędrniona skóra, zredukowana tkanka tłuszczowa, cellulit i rozstępy.

Palomar Emerge

Jest to laser frakcyjny, emitujący mikrowiązki światła. Zabieg nie wymaga znieczulenia, a rezultatem jest usunięcie rozstępów, napięcie wiotkiej skóry, ujędrnienie ciała.

Mezoterapia igłowa

Polega ona na wprowadzaniu w głąb skóry substancji aktywnych, które powodują jej przebudowę. Zabieg jest idealny do redukcji cellulitu i rozstępów.

Depilacja laserem Vectus

Vectus to szybki, praktycznie bezbolesny sposób na pozbycie się niechcianego owłosienia. Głowica lasera pokryta jest szafirowym szkłem, który ma właściwości chłodzące. Depilacja laserem Vectus daje trwałe rezultaty, więc po wykonaniu serii zabiegów, możesz raz na zawsze wyrzucić maszynki do kosza!Depilacja woskiem polega na usuwaniu mechanicznym owłosienia przy użyciu wosku. Wosk ma za zadanie usunąć włos wraz z cebulką, co pozwala cieszyć się gładką skóra przed dłuższy okres.

Zapraszamy takze na darmowe konsultacje w profesjonalnej klinice kosmetologicznej.

Nowoczesne zabiegi na ciało
5 (100%) 37 głosy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

82 − 78 =