Hemoroidy – Kompendium Wiedzy

Krem powiększający do piersi – czy faktycznie działają?

Biust to dla kobiet definicja ich płci. Często podkreślany, eksponowany za pomocą dekoltu. Jednakże niejedna z nas posiada mały biust, poprzez uwarunkowania genetyczne. Operacja piersi należy do bardzo drogich rzeczy i jest inwazyjna. Poza tym noszenie w ciele syntetycznych implantów wiąże się z niebezpieczeństwem odrzutu i zakażenia. Istnieją jednak jeszcze inne sposoby na nadanie piersiom optycznego powiększenia. Wśród tych sposobów wyróżnia się szczególnie stosowanie kremów. Jak wybrać dobry krem na piersi? Na co szczególnie zwracać uwagę ? Czego unikać ?

 Dlaczego kremy pomagają ?

Kremy są pomocne, gdyż zawierają w sobie duże pokłady związków aktywnych. Każde serum do biustu powinno być magazynem substancji leczniczych pochodzenia naturalnego. Jeśli składnik jest ekologiczny, nie podrażnia skóry brodawek i sprawdzi się nawet w przypadku delikatnej, skłonnej do podrażnień tkanki. 

Czynniki aktywne wpływają pozytywnie na piersi, gdyż zawierają substancje, które bezpośrednio wnikają w głębsze struktury biustu i poprzez wniknięcie mikro oraz makroelementów powodują stymulowanie procesów biochemicznych, co objawia się wpływem na fizjologię całego ciała.

  • skoncentrowana substancja z pąków – skutecznie odżywia tkankę skórną nadając jej elastyczności, odżywiając i powodując odmłodzenie
  • wyciąg z kwiatów lawendy – w szybkim tempie i skutecznie regeneruje tkankę skórną, nie pozostawiając martwego naskórka
  • ekstrakt z ruszczyka kolczastego – poprawia krążenie krwi w naczyniach krwionośnych, co wpływa pozytywnie na odżywianie komórek, przez co są jędrniejsze i wydają się dużo zdrowsze

Krem powiększający do biustu

Krem powiększający do biustu Frashe który zyskał przychylność wielu użytkowniczek stosujących go na co dzień. Nadaje piersiom młodego wyglądu, przez co odejmuje lat całemu organizmowi, powoduje optyczne powiększenie poprzez intensywne ujędrnienie. Dochodzi także do złożonych procesów regeneracyjnych w obrębie skóry piersi, przez co staje się ona dokładnie odżywiona, co w konsekwencji powoduje atrakcyjniejszy wygląd bez skutków ubocznych. Należy także wspomnieć, ze jest kosmetykiem w którego skład wchodzą wyłącznie elementy pochodzenia naturalnego, brak jest chemicznych konserwantów i barwników, przez co działanie jest dużo skuteczniejsze, a efekty widoczne już po kilku tygodniach równomiernego stosowania.

Ćwiczenia i odpowiednia dieta obowiązkowym dodatkiem do kuracji

Do kuracji kremem na piersi należy włączyć także szereg ćwiczeń mających na celu ujędrnienie tkanki skórnej. Mowa tu szczególnie o ćwiczeniach górnych partii ramion i brzucha. Poprzez wyrobienie sobie mięśni w tamtych rejonach, biust wyda się o wiele bardziej atrakcyjny.  Szczególnie poleca się : 

  • pływanie – angażuje ramiona 
  • fitness dzięki zastosowaniu obciążeń 
  • gra w tenisa poprzez silne działanie przedramion 

Kolejnym ważnym elementem jest dieta bogata w składniki odżywcze z wyłączeniem fast foodów i żywności wysoko przetworzonej. Pamietajmy aby przestrzegać zasad zdrowego odżywiania bez picia napojów słodzonych. Natomiast zacznijmy jeść kasze, ryż i chudy nabiał.

Przeczytaj też: https://kremnabiust.pl/biust/jak-dziala-krem-na-powiekszanie-biustu/

 

Podsumowanie – kremy na powiększenie biustu

Krem powiększający do biustu nie jest na tyle silną substancją, aby powodować wzrost miseczki z A do E. Powiększenie odbywa się na zasadzie nadania objętości i podwyższenie poziomu jędrności skóry. Nie ma mowy o elementarnych zmianach w wyglądzie, jednakże dochodzi do poprawienia wyglądu całych gruczołów, co pozytywnie wpływa na ich odbiór i pozwala na śmiałą prezencję.

Warto zaznaczyć, że pomimo tego, iż kremy ujędrniające do biustu nie spowodują wzrostu piersi z dnia na dzień, to znacznie poprawią kondycję ich skóry, bo lepiej aby piersi były mniejsze i zadbane niż ogromne i zaniedbane.

Krem powiększający do piersi – czy faktycznie działają?
5 (100%) 2 głosy

Odpowiedź do artykułu “Krem powiększający do piersi – czy faktycznie działają?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

− 1 = 2